• -20,00 lei

Lorinna Delina, 50 ml, extract de parfum, de dama inspirat din Marley Delina

Lorinna Delina, 50 ml, extract de parfum, dama inspirat din Marley Delina

40
4 Produse
119,00 lei
99,00 lei Economiseste 20,00 lei
Cantitate

Produs asociat

Comanda pana in ora 16:00 si primesti coletul

Tuesday, 14 October prin Sameday Livrare la domiciliu! 19,00 lei

  Livrare Gratuita

Pentru comenzi mai mari de 350 RON

  Retur simplu

In termen de 14 zile de la achizitie

  Plati securizate

Plateste cu cardul in siguranta.

  Easybox

Livrare in locker SameDay de la 10 lei

Review-uri

07-09-2024

Merita incercat, este un dupe foarte reusit!

Vreau sa le multumesc celor de la lorinna pentru cat de repede s-au miscat cu coletul, am dat ieri comanda si azi a si ajuns, plus mostra cadou. Parfumul este unul foarte reusit, se simte acel trandafir elegant din parfumul original si as spune ca aduce 90% cu el. Pentru iubitorii de mirosuri florale nu vor fi dezamagiti cu acest parfum.

27-06-2022

Minunaaaaatt!!!!!

L am cumpărat blind buy in urma recomandărilor,nu cunosc originalul..când l am mirosit prima data am fost dezamagita pt ca nu mi a placut deloc…dar după câteva minute după ce se aseaza el mai bine…efectiv îl adoooor❤️?…are un miros de trandafiri minunaaaat..persista foarte mult și chiar merita toate laudele ?si merita cumpărat..voi mai reveni la el cu siguranța….cum de altfel voi mai încerca si alte extracte?..parfumuri bune zic eu care își merita banii??..bravo

  • 1 oameni gasesc acest review folositor.
24-05-2021

100% identic cu originalul

Astazi am avut ocazia sa testez originalul ( Delina- Parfums de Marly) si pot spune ca e identic cu parfumul Lorinna. Sunt foarte multumita de miros, de persistenta si de pret!

  • 3 oameni gasesc acest review folositor.
10-05-2021

Minunat

absolut minunat. am cumparat acest parfum si aveam indoieli..insa este exact ca Merley Delina..recomand!

  • 3 oameni gasesc acest review folositor.

Scrie un review

Lorinna Delina, 50 ml, extract de parfum, de dama inspirat din Marley Delina

Lorinna Delina, 50 ml, extract de parfum, dama inspirat din Marley Delina

Scrie un review

Lorinna Delina, 50 ml, extract de parfum, de dama inspirat din Marley Delina

Notele de varf sunt lici, rabarbar, bergamot si nucsoara;

Notele de mijloc sunt trandafir turcesc, bujor, mosc, petalia si vanilie;

Notele de baza sunt cashmeran, cedru, vetiver de Haiti si tamaie.

Mod de folosire: Aplica pe punctele de puls: la incheieturi, in spatele genunchilor, intre sani, pe ceafa si pe gat, in spatele lobului urechii. Presara picaturi in par, pentru a imprastia aroma parfumului, la fiecare miscare.

Numele de marca este folosit numai în scop strict orientativ. Brand-urile inspirative sunt protejate prin lege de drepturi de autor și susținem ca noi NU comercializam aceste mărci. Acest parfum este înregistrat cu marca Lorinna Paris și se deosebește prin numele unic dat cât și prin codul aplicat pe sticla de parfum.

Clientii care au cumparat acest produs au mai cumparat si:

arrow_upward